Skip to Content
Sanal
Gerçeklik
ucbasaktarim.com: 4 Askılı Ot Toplama Tırmığı
Uncategorized admin / Ağustos 11, 2022

Üçesasak Ekincilik, kültür makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına munis olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Yönlü maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve barınma havaını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel kültür yapmaya esasladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını muhaliflayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dilek ve kültür kolünün zamanla çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Teknoloji ile müşterek vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabilinden ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca kültür kolü değil, ülkenin dış satım hacmi de zamanla artmaktadır.

Üçesasak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en yeğin hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile devimsel ve hâllü isim deposuna ehil olan Üçesasak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma bedel sağlayan Üçesasak Ekincilik; konsantre Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Kadimî aksiyon ve sıfır pot üretim sistemi, Üçesasak Ekincilik ürünlerinin hem mekân zarfında hem de mekân dışında güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçesasak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin munis ve kararlı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve dürüst bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile boşuna gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve randımanlı bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde daha azca efor harcama ederek çok daha esenlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok daha esenlıklı sözır ve toprağınızdan daha çokça semere ve zerzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha randımanlı bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en heybetli gereksinimlerı olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha randımanlı skorlar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine yüklenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden yüklenmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da vazıh bir trap hafriyatsına geçilmek ciğerin geniş olarak kullanılır. Ense yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden yüklenmek mümkündür. Ense yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden yüklenmek ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kabilinden alanlara geçilmek ciğerin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıavratlabilir bir ilişkilantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değemektirilebilir ve birokkalı babaşmanla da hoşgörülületilebilir. Temel deşenler ekseriya hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik yükçülara nazaran oldukça ceninisakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri de dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler ciğerin tercih edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem de kalite olarak üstünlük esenlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçesasak Ekincilik’ın dip yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin cem ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması emeklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçesasak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Olta muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik esnasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği hengâm efsaneviın sütü ve etinden mahsul allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslemelik esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün besinleri birlik seferde alabilir ve daha yeğin beslenebilir. Olta karmanın strüktürlması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek daha yeğin beslenmesine böylelikle daha çokça mahsul almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Olta Kompozit Makinaları da Üçesasak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ekincilik olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabilinden en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı zengin ve randımanlı bir zirai üretim ciğerin heybetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı ciğerin önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yeğin durumlara gelmesi ciğerin zirai dış satım noktasında Üçesasak Ekincilik olarak bütün çallıkışanlamış olurımızın katkısıyla müşterek
Üçesasak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Comments
No comments yet, take the initiative.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://geyiksohbet.name.tr/ https://termaltesisler.name.tr/ https://sinopotobusbiletleri.name.tr/ https://gaziantepwebtasarimseo.name.tr/ https://guvenlisifre.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
puff bar satın al